İzleyiciler

17 Mayıs 2012 Perşembe

Mim

Özi'nin mimini bi kaç gün beklettikten sonra işte şimdi yapmalıyım dedim. Sıvadım kolları başlıyorum cevaplamaya. Hadi bakalım :)

***

1.Ne olmak isterdin?

Ne olmak isterdim bilmiyorum açıkçası. Küçüklükten kalan anket defterlerimi kurcaladığımda bir keresinde öğretmen, bir keresinde doktor, bir keresinde avukat, bir keresinde polis olmak istediğimi yazmışım. Bu arada evet, kendi anket defterimi onlarca kez doldurmuşum kendim ara ara :D Hem kendi kendine anı olsun diye anket defteri dolduracak kadar şizofrenik, hemde bi' onu bi' bunu isteyecek kadar dengesiz çocuğun tekiymişim anlaşılan :P 2.Asla yapamam benden olmaz dediğin meslekler?

5 sene öncesine kadar asla öğretmen olamam diyordum. "Iyykkk öyyykkk pöyyykkk" ediyordum öğretmenlik mesleği için ufacık ergen beynimle, apaçi stilimle. Normal şartlar altında yaşıyor olsaydık önümüzdeki Eylül'de ben bir öğretmen olacaktım. Seneye inşallah :( 3.Çocuk mu?Kariyer mi?

İkisi bir arada olmaz mı? :/ :P Malesef her şeyim daha yüksek olmalı, daha iyi olmalıyım hırslarına hiçbir zaman sahip olamadım. Şimdilik kariyere dair tek planım 657'ye tabi olmak. 4.Eşinin hangi mesleği yapmasını isterdin?

"Jilet gibi" giyinsin de ne iş yaparsa yapsın :P Ama üniformalı olmasın! Baba faktöründen dolayı mavi gömlekten nefret eder oldum :D Ütülemekten ardı arkası kesilmeyen mavi gömleklerr... Sanki dönüp dönüp aynı gömleği ütülermiş gibi hissettiniz mi siz hiç hı??? :(( :Pİsteyen cevaplasın mimi.
Mucks!

4 yorum:

Yelda dedi ki...

en üstteki resmi çok beğendim çok tatlııı:)

parfoj dedi ki...

hehe. ogretmenlikle ilgili ergen yorumuna cok guldum :) ben de su anda bolum tercih etme asamasinda biri olarak ogretmenlikle ilgili 'oyk poyk hiyk' diyorum, cunku beni asan, ve asla yapamayacagima inandigim bir meslek :) yapana saygi duyuyorum, ben hayatta beceremem :)

Üsturupsuz Yazar dedi ki...

Deme öyle mavi gömlek olmasa da kamuflaj giymek harika! Gerçi tabi ütüleyen ben olmayınca:D

Ayrıca, 657'ye tabi olmak, bu eğitim sisteminin canı çııııksın!

justuntitled. dedi ki...

Yelda, pasaklı kızım benim tabi tatlı olcak :P

parfoj, ben de büyük konuşangillerdendim gördüğün üzere, etme eyleme yani :P

üsturupsuz yazar, ütüleyen olmayınca böyle söylüyo olman hiç garip değil tabii :D Ayrıca evett, fuckkk the system! :(

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...