İzleyiciler

16 Ağustos 2011 Salı

Yerde Ararken Gökte Bulmak:)

Gabrini oje furyası almış başını gidiyor bildiğimiz üzere... Ben de takmıştım kafaya :) Sonunda buldum. Üstelik herhangi bi kozmetikçide değil. A101'de var denilen A101'de de değil. KOMPEDAN'da çıktı karşıma bu ojeler. 1 tl'ye hem de! Acelem olduğu için gözüme çarpan iki taneyi kaptım hemen.Ojeler simli yapıda olduğu için silerken biraz zorluyor haliyle. Açıkçası sürümü de pek rahat değil. Çok sevdiğimi söyleyemicem:)Not: Alix Avien'le ilgili birkaç gün içerisinde yazacağım şeyler var:) Müşteri memnuniyetini bu kadar önemseyen başka bir marka görmedim, duymadım ben:) Neyse... Detayları sanırım Pazartesi'den sonra anlatacağım :))6 yorum:

bronz makyaj dedi ki...

ya zor çıkan ojelere sinir oluyorum tırnaklarım morarıyor resmen çıkarırken eziyet gibi ama olsun ben yine de istiyorum bunlardan.bu arada mavi harikaymışş.güle güle kullan tırnaklarında da görelim ama

justuntitled. dedi ki...

zor çıkan ojelerin altına bitane kolay çıkan renksiz oje sürsek hiç zorlanmicaz aslında ama sanırım tembeliz:) sürmeye cesaret edersem tırnaklarımda da gösteririm. teşekkürler:)

rebeltakipte dedi ki...

parlak ojeler çatlatan ojeyle beraber çok güzel duruyor da,çıkartması zor olan ojelerle işkenceye döner tabi :)

justuntitled. dedi ki...

''Olsun, güzellik hepsinden önemli'' mantığında olduğumuz için yorulan parmaklar feda olsun simli ojelere:)

mor menekşe dedi ki...

sağolllll nerde bulacamm diye göbeğim çatlıyodu (valla)ilk iş kompedana bakmak ama son renkler kalmışmıdır ki

justuntitled. dedi ki...

valla oje havuzu milyon tane renkle doluydu:)

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...